Home » Cilt Bakım Ürünleri » En İyi Güneş Kremleri!

En İyi Güneş Kremleri!

En iyi güneş kremleri, en iyi koruyucu kremler, en iyi güneş kremi markaları,

Yaş yaklaşıyor. Plajlar dolup taşmadan, cildinizi UV ışınlarına karşı sizleri ve sevdiklerinizi en iyi koruyacak  kremler hakkında sizleri bilgilendirmek için elimden geleni yapacağım.  Güneşe karşı en etkili markaları ve ürünlerini ineceleyip, hangi özellikleri ön plandaymış bir bakalım!


Garnier Ambre Solaire Güneş Kremi

Yıllardır aramızda olan  Ambre Solaire markası güneşe karşı en etkili ürünler arasında! İçesinde bulunan mineraller sayesinde güneşin zararlı ışınlarını sizlere ulaşmadan filtreler ve zararlı ışınları uzaklaştırır. Güneşin en etkili olduğu zamanlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir krem.  Ambre Solaire’ın içeriğinde kaktüs nütriflavonları bulunuyor. Bu içerik sayesinde cildiniz hem nemleniyor hemde cilt yaşlanması önleniyor.

en iyi gunes kremleri 2012 %20%282%29 48
Florame 30 ve 50 Koruma Faktörlü Organik Güneş Serisi

Florame  güneş kremi markası, organik  serisi, içeğinde bulunan organik yağlar sayesinde güneş ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlar. Bileşenlerinin % 99’u doğal kaynaklardan, % 30’u orhanik tarım ürünlerinden ürünlerinden elde edilmiştir. Doğal bir UV filtresi olan bu güneş koruyucu krem cildinizi yeniler. Bunu da içeriğinde bulunan Buriti yağı ile yapar. Hayat ağacı olarakta bilinen buriti yağı sayesinde yüksek karoten ile UV ışınlarını absorbe eder ve serbest radikalleri engeller.  İçeriğinde bulunan bir diğer etkili madde ise  Meryempelsengi yağı’dır. Bu yağ  içerdiği yağ asitlerinden dolayı cildinizi yeniler. Bu kremi özellikle nem kaybına uğramış, kuru ciltler için tavsiye ediyoruz.Ayrıca yağsız ve yapışmayan yapısıyla da kullanımı oldukça kolay. Bunların dışında içeriğinde Paraben, fenaksietanol, silikon, GDO’lu bileşen, sentetik renklendirici, sentetik parfüm kullanılmamıştır, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Ve Ecocert tarafından sertifikalanmıştır.

en iyi gunes kremleri 2012 %20%283%29 7b
Clarins UV Plus HP SPF 40 Multi-Protection

Ultra ince yapısıyla günlük hayatınızda kullanabileceğiniz harika bir güneş koruyucu olan Clarins’in bu ürünü sizlere transparan bir koruma sağlar. Bunun dışında içeriğindeki bileşenler sayesinde cildi hava kirliliğine karşı korur. İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayanlar bu kremi günlük hayatlarında mutlaka kullanmalı! Su bazlı olan bu krem ciltteki yağlı görünümü de alır. Daha mat bir görünüm sağlar.

eubiona-f9eubiona-f9

Hassas Ciltler için Eubiona 20 veya 30 Koruma Faktörlü Güneş Kremi

Organik shea yağından üretilen Eubiona güneş kremi cildin erken yaşlanmasını önler ve gün boyu nemlendirir. Hassas bir cildi olan bay ve bayanlara önerilir. İçerğinde bulunan minerallerle UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar. Dermatolojik testlerle uygunluğu kanıtlanan bu kremin içeiğinde parapen, renklendirici, zink oksit bulunmaz.

en iyi gunes kremleri 2012 %20%284%29 25f
Clinique Solar Smart SPF 15 Güneş Kremi

Hassas ciltler için önerebileceğim bir diğer krem ise Clinique’ın güneş koruyucusu. Bu krem solarsmart teknolojisiyle sizleri zararlı güneş ışınlarından korumak üzere özel olarak hazırlanmış ve Dünya Cilt Kanseri Vakfı tarafından önerilen nadide kremlerdendir. Aynı zamanda cildi zararlı ışınların neden olduğu zararları onarma özelliğine de sahiptir.

en iyi gunes kremleri 2012 %20%286%29 127
La Roche Posay Anthelios XL SPF 50 Güneş Kremi

Dünyanın en iyi güneş koruyucuları olarak bilinen La Roche markasının güneş kremi Senna Alata özü içerir. Cildin güneş ışınlarına bağlı olarak kırışmasını engellerken aynı zamanda UV ışınlarına karşıda tam koruma sağlar. Yüz için ve vücut içinde kullanılabilen bu krem Mexoryl içerir.

en iyi gunes kremleri 2012 %20%287%29 13a
Nuxe Ecran Prodigieux SPF 30

İçeriğinde bulunan E vitamini türevi ve yasemin çiçeği yağı ile UV ışınlarını engeller. Aynı zamanda içeriğindeki kakao özü ile cildinizin doğal bir bronzluk kazanmasını da sağlar. Kirli havanın etkilerini yok ettiğinden günlük şehir hayatında da kullanılabilir.

en iyi gunes kremleri 2012 %20%289%29 14b
Daylong Visage Vitamin SPF 25 Güneş Kremi

Daylong Visage Vitamin SPF 25 faktörlü bir koruma sağlar. Bunun dışında yüksek düzeyde bir koruma sağlayan krem, aynı zamanda cildinizi nemlendirir. Koruyucu içermeyen  Daylong Visage güneş kreminin içerisinde dekspantenol ve gliserin bulunmaktadır.

en iyi gunes kremleri 2012 %20%2811%29 b2
Shiseido GSC Sun Protection Lotion Spf 15

Hme yüze hemde vücuda uygulanabilecek etkili güneş kremi olan Shiseido’nun bu özel kremi hem cildinizi besler hemde UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar. Çabuk emilen formülü ile ile cildin üzerinde yap bırakmaz.

en iyi gunes kremleri 2012 %20%2813%29 76
Prevage Triple Defense Shield Protection SPF 50 Güneş Kremi

Kolay emilen içeriğiyle ön plana çıkan krem,makyajın üzerine de uygulanabilen kremlerden. Fırçası sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Tüm cilt tipleri için uygun olan Prevage güneş kremi, haif bir içeriğe sahiptir.

images

Neutrogena Ultra Sheer Dry-Touch Sunblock

 Neutrogena ise uygun fiyatli, UVA isinlarina karsi koruyucu Helioplex iceren bir gunes koruyucu. Hafif yapisi ve cilde kolay nufuz etmesi en onemli ozellikleri.

 

Google Terimleri:

  • en iyi güneş kremi
  • en iyi güneş kremleri
  • güneş kremleri
  • en iyi güneş kremi markası
  • su bazlı en iyi güneş koruyucu

Yorum Bırakın!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*