Home » Hangi Doktora Gidilir? » Göz Altı Morlukları İçin Hangi Doktora Gidilir?

Göz Altı Morlukları İçin Hangi Doktora Gidilir?

goz-alti-morluklari-icin-hangi-doktora-gidilirGöz altı morlukları açık tenlilere oranla esmer tanlilerde daha fazla gözüksede bu genetik bir olaydır kişinin fiziksel özelliklerine göre değişkenlik gösteren göz altı morlukları göz çevresindeki kan damarlarının cilde yakın olması, ya da bu damarlarda yağ torbalanması nedeniyle dolaşımının iyi olmaması gibi nedenlerle görülebilir.

Göz çevresine uygulanan bazı kremler ve botoxlarda göz torbalarını ve göz altı morluklarının artmasına neden olabilirler. Bu morluklar kırışıklıklar ve sarkmalar uygulanacak olan düzgün bir tedavi ile giderilebilir. Gözaltında ve göz çevresinde dolaşımı hızlandırıcı, hücreleri yenileyen kozmetik ürünler kullanmak morlukları biraz hafifletebilir ama bu geçici bir durum içindir.

Göz altı morlukları için hangi doktora gidilir?

Göz altı morluklarından, göz altı şişkiliklerinden şikayetçi iseniz, mutlaka bir Dermatoloğa gözükmelisiniz! Göz altı morluklarını geçirmek için Dermatalog sizlere önerebileceği  en iyi yöntemler lazer tedavi ve göz kapağı estetiği operasyonlarıdır.Burada hastanın durumuna göre bu iki uygulamada uygulanarak bu durumdan hastayı kurtarmak mümkün Lazer epilasyon uygulanan hastalarda bazen bu durumun tamamen çözülmesi ve kalıcılığının olması için birkaç seans tekrarlamak gerekir.

İyileşme süresi bir haftadır!

 

Google Terimleri:

  • göz altı morlukları için hangi doktora gidilir
  • goz alti morluklari icin hangi doktora gitmeli
  • göz alti morluklari için hangi bölüme gidilir
  • göz altı morluklarına hangi doktor bakar
  • göz altı morlukları için hangi doktora gidilmeli

Yorum Bırakın!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*