Home » Cilt Bakımı ve Öneriler » Ten Rengini Açan Maskeler

Ten Rengini Açan Maskeler

sun-skinTen rengi çok fazla koyu olan kişiler bu durumdan şikayetci olabilir.Ten renginizin koyu olmasından dolayı Çok mutsuzsanız ve doğal bir çözüm arıyorsanız yazımızı baştan sona okumanızda yarar var.Bu durumda olan kişilerimiz için ciltlerinin rengini açan maskelerimiz ve yapılışları hakkında bilgiler vereceğiz.

İlk Maskemiz :

Gerekli Malzemelerimiz

2 Yemek kaşığı taze fasulye unu

1 Tane yumurta beyazı

2 Damla lavanta yağı

Yapılışı : Bütün elimizdeki malzemeleri önce güzelcene karıştırıp macun haline getiriyoruz.Göz ve dudaklardan uzak tutarak sürüyoruz.15-20 dk civarı bekledikten sonra güzelcene ılık suyla durulayıp yavaşcana çıkartın.Nemlendirici sürebilirsiniz.Bu maske ile cildi ölü hücrelerden temizlemiş hemde s,iyah noktaları,yağ bezlerini düzeltmenizi sağlar ve cilt renginizi büyük oranda açar.

İkinci Maskemiz :

Gerekli Malzemelerimiz

Yarım Domates

Un

Yapılışı :
Öncelikle domatesi iyice yıkayın ve kabuğunu güzelcene soyun.Ardından Blendırda suyunu iyice çıkartın ve süzgeç ile süzün.Gerekli olduğu kadar un ile macun haline getirin.Oluşan bu maskeyi göz ve dudak kısımlarınızdan uzak tutarak yüze iyice uygulayın.5 dakika sonra ılık su ile durulayın.Bu oluşan maskeyi haftada 3 kez uygulamalısınız.

Cilt rengini açan maskeler, ten rengini açan maskeler, doğal bitkisel yollarla ten rengi açmak

Bir önceki yazımız olan El Egzeması başlıklı konumuzda el egzaması, el egzaması tedavisi ve el egzeması belirtileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Terimleri:

  • ibrahim saraçoğlu ten rengini açma
  • ten rengini açan maskeler
  • cilt rengini açan maske
  • ten açıcı maskeler İbrahim saraçoğlu
  • esmer teni acma

Yorum Bırakın!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*